دسته بندی

دسته بندی: نرم افزار آفیس

Microsoft Office Professional Plus 2013 | تاپ 2 دانلود

دانلود آفیس Microsoft Office Professional Plus 2013 SP1 VL April 2014

بدون شک همه ما مجموعه نرم افزاری قدرتمند و محبوب شرکت مایکروسافت یعنی Microsoft Office را می شناسیم . مجموعه ای که به یکی از اصلی ترین نرم افزار های یک رایانه تبدیل شده و کمتر رایانه ای را می شناسید که این مجموعه بی نظیر را بر روی خود نداشته باشد . این مجموعه نرم افزاری به شما این امکان را می دهد تا انواع اسناد را با توجه به نوع آن ها مدیریت و ویرایش کنید . Word که یکی از اصلی ترین و محبوبترین نرم افزار های این مجموعه است به شما این امکان را می دهد تا متن ها و مقالات خود را مدیریت و ویرایش کنید و نرم افزار دیگر این مجموعه یعنی Excel به شما این امکان را می دهد تا اسناد اداری و محاسبات ریاضی را به راحتی انجام دهید . Excel را به نوعی می توان پیشرفته ترین نرم افزار این مجموعه دانست به نوعی که می توان آن را یک نرم افزار برنامه نویسی خطاب کرد . PowerPoint از دیگر نرم افزار های این مجموعه است که به شما در آماده سازی کنفرانس ها و مقالات کمک بسیاری می کند و یک نرم افزار محبوب برای دانشجویان است . این مجموعه به حدی از محبوبیت و اهمیت بالایی برخوردارند که امروزه حتی در مدارس کشور ما نیز به دانش آموزان مباحث پایه آن آموخته می شود .

برای دانلود و مشاهده سایر توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید …

تصویری از محیط نرم افزار Microsoft Office 2013 :

Microsoft Office Professional Plus 2013 | تاپ 2 دانلود Microsoft Office Professional Plus 2013 | تاپ 2 دانلود Microsoft Office Professional Plus 2013 | تاپ 2 دانلود Microsoft Office Professional Plus 2013 | تاپ 2 دانلود

technoratiقابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن :

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

 

Download لینک های دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی :

دانلود دانلود پارت 1 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود نسخه 64 بیتی :

دانلود دانلود پارت 1 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود دانلود فعال ساز آفیس 2013Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود
سازندهسازنده: Microsoft

۲ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »