دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: بازی اکشن

One Finger Death Punch | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC

تاریخ انتشار دیتا : ۲۰۱۳/۱۰/۲۹
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: اکشن
زبان: ENG  
حجم فایل: ۱۴۱ MB

نقد و بررسی بازی :

اگر از طرفداران ورزش های رزمی و بخصوص کونگ فو هستید توصیه میکنیم حتما One Finger Death Punch را تجربه کنید. بازی هیچ داستان خاصی ندارد جز اینکه شما یک کونگ فو کار هستید که باید دشمنان خود را شکست دهید. ابتدای بازی دو انتخاب پیش رو دارید، این که وارد بخش مرحله ای شوید یا قسمت بقا را تجربه کنید. همان طور که از اسم ها پیداست تنها تفاوت میان این دو در ادامه پیدا کردن مبارزه تا کشته شدن شما در قسمت بقا است.OFDP گرافیک عجیبی ندارد، کاراکتر و تمام دشمن ها ظاهری چوب کبریتی داشته و چند تصویر برای پس زمینه طراحی شده است که در مراحل زیاد بازی آنقدر تکرار می شود  که دیگر جذابیتی ندارد. بجز اینها تعداد اشیا نیز با توجه به موقعیت مرحله مثل صحنه تئاتر، از بالا به صحنه اضافه می شوند که می توان با ضربات مرگبار دشمنان  را به این اشیا کوبید و با خراب کردن آنها امتیاز بیشتر به دست آورد.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

البته ساختار بعضی از مراحل نیز چنین درخواستی از شما دارد. یعنی به جای ساختار رایج شکست دادن تعداد مشخصی دشمن، از شما میخواهد تعداد مشخصی از اشیای موجود در مرحله را خرد کنید. کنترل بازی به نوبه خود جالب است. کاراکتر در مرکز تصویر قرار دارد و دشمنان از دوطرف به او نزدیک می شوند، فقط کافی است با کلیکهای راست و چپ ماوس دشمنهایی را که از آن سمت به طرفتان می آیند نابود کنید. دشمن ها انواع متفاوتی دارند، بیشتر آنها با یک ضربه می میرند، اما بعضی نیاز به دو، سه و حتی چهار ضربه دارند. چیزی مثل تاج روی سر بعضی دشمنان است که آنها در واقع مینی باس محسوب می شوند و مبارزه با آنها با توجه به سختی ای که دارند، طی یک سکانس دکمه زنی صورت می گیرد که باید به موقع از کلیک های چپ و راست ماوس استفاده کنید. دشمن هایی هم هستند که می توانند جای خود را از سمت چپ به راست و برعکس صفحه تغییر دهند. مثلا وقتی سمت چپ هستند باید دوبار با کلیک چپ با آنها ضربه زد و هنگامی که به سمت راست آمدند با کلیک راست کارشان را تمام کنید. چند بخش و سلاح مثل خنجر، تیر و کمان، شمشیر، نانچیکو و سایر تجهیزات رزمی نیز در بازی وجود دارد که می توانید با آنها کار دشمنان را بسازید.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

information2 copy چند نکته در مورد فایل های فشرده :

۱٫ تمامی فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

۲٫ برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد. 

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود از لینک مستقیم : Direct Link

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده: –

۱۶ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *