دسته بندی

دسته بندی: بازی اکشن
5,331

One Finger Death Punch | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC

تاریخ انتشار دیتا : 2013/10/29
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: اکشن
زبان: ENG  
حجم فایل: 132 MB

نقد و بررسی بازی :

اگر از طرفداران ورزش های رزمی و بخصوص کونگ فو هستید توصیه میکنیم حتما One Finger Death Punch را تجربه کنید. بازی هیچ داستان خاصی ندارد جز اینکه شما یک کونگ فو کار هستید که باید دشمنان خود را شکست دهید. ابتدای بازی دو انتخاب پیش رو دارید، این که وارد بخش مرحله ای شوید یا قسمت بقا را تجربه کنید. همان طور که از اسم ها پیداست تنها تفاوت میان این دو در ادامه پیدا کردن مبارزه تا کشته شدن شما در قسمت بقا است.OFDP گرافیک عجیبی ندارد، کاراکتر و تمام دشمن ها ظاهری چوب کبریتی داشته و چند تصویر برای پس زمینه طراحی شده است که در مراحل زیاد بازی آنقدر تکرار می شود  که دیگر جذابیتی ندارد. بجز اینها تعداد اشیا نیز با توجه به موقعیت مرحله مثل صحنه تئاتر، از بالا به صحنه اضافه می شوند که می توان با ضربات مرگبار دشمنان  را به این اشیا کوبید و با خراب کردن آنها امتیاز بیشتر به دست آورد.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

البته ساختار بعضی از مراحل نیز چنین درخواستی از شما دارد. یعنی به جای ساختار رایج شکست دادن تعداد مشخصی دشمن، از شما میخواهد تعداد مشخصی از اشیای موجود در مرحله را خرد کنید. کنترل بازی به نوبه خود جالب است. کاراکتر در مرکز تصویر قرار دارد و دشمنان از دوطرف به او نزدیک می شوند، فقط کافی است با کلیکهای راست و چپ ماوس دشمنهایی را که از آن سمت به طرفتان می آیند نابود کنید. دشمن ها انواع متفاوتی دارند، بیشتر آنها با یک ضربه می میرند، اما بعضی نیاز به دو، سه و حتی چهار ضربه دارند. چیزی مثل تاج روی سر بعضی دشمنان است که آنها در واقع مینی باس محسوب می شوند و مبارزه با آنها با توجه به سختی ای که دارند، طی یک سکانس دکمه زنی صورت می گیرد که باید به موقع از کلیک های چپ و راست ماوس استفاده کنید. دشمن هایی هم هستند که می توانند جای خود را از سمت چپ به راست و برعکس صفحه تغییر دهند. مثلا وقتی سمت چپ هستند باید دوبار با کلیک چپ با آنها ضربه زد و هنگامی که به سمت راست آمدند با کلیک راست کارشان را تمام کنید. چند بخش و سلاح مثل خنجر، تیر و کمان، شمشیر، نانچیکو و سایر تجهیزات رزمی نیز در بازی وجود دارد که می توانید با آنها کار دشمنان را بسازید.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی کم حجم One Finger Death Punch برای PC | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download لینک های دانلود

دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده :-

۱۹ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *