دسته بندی

دسته بندی: آندروید

Angry Gran Run v1.9.0.0 | تاپ 2 دانلود

 

دانلود بازی Angry Gran Run v1.9.0.0 برای اندروید | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Angry Gran Run v1.9.0.0 برای اندروید

نوع بازی: ران

ورژن بازی: 1.9.0.0

زبان: ENG 

نرم افزار:  برای اندروید 2.2 و بالاتر

حجم فایل : 27 MB

اطلاعات برنامه :

یکی از بهترین بازی های منتشر شده برای اندروید در سبک ران بازی مادر بزرگ عصبانی میباشد ! در این بازی شما نقش شخصیت مادر بزرگ عصبانی را دارید که باید او را در راهی طولانی و دراز همراهی کنید . در این مسیر موانع بسیار زیادی وجود دارد و شما باید تمام آن ها را رد کنید تا بتوانی سکه ها بیشتری جمع کنید و آیتم های بیشتری را جمع کنید . در طول مسیر افراد زیادی وجود دارد که با برخورد به هر کدام از آن ها به افق پرت میشوند ! از دیگر موارد دوست داشتنی در بازی گرافیک قابل قبول آن است . شما میتوانید این بازی را حتی روی گوشی های ضعیف اندرویدی هم اجرا کنید و از آن لذت ببرید . پینهاد میکنیم این بازی جذاب و دوست داشتنی را از دست ندهید .

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط بازی :

دانلود بازی Angry Gran Run v1.9.0.0 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Angry Gran Run v1.9.0.0 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Angry Gran Run v1.9.0.0 برای اندروید | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

 دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link 

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: –

 

۰ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »