دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: بازی اکشن

Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC

| دانلود نسخه کامل Reloaded با فرمت iso |

تاریخ انتشار دیتا: ۲۰۱۳/۱۱/۱۲
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: اکشن
زبان: ENG  
حجم فایل: ۱۷٫۴ GB

نقد و بررسی بازی :

از زمان ظهور Assassin’s Creed در سال ۲۰۰۷، این سری همواره یک سری قوانین تعیین شده ای را دنبال کرده است. بازیکنان نقش دزموند مایلز (Desmond Miles) را در زمان حال به عهده میگیرند که در بین جنگی میان اساسین ها و تمپلار ها گرفتار شده است. او با استفاده از دستگاهی به نام Animus در نقش اجداد خود ظاهر میشود تا بدین وسیله بالادست های او بتوانند رازهایی در زمان حال را برملا کنند و کمکی بر جنبش اساسین ها کرده باشند. ضرورت وجود دزموند باعث شده بود او در زمان های متفاوتی در تاریخ گشته باشد، اما آن دوران دیگر تمام شده است. دوران دزموند به سر آمده و به همراه او بسیاری از قوانین و عادت هایی که در سری Assassin’s Creed میدیدیم نیز پایان یافته اند بعد از انتشار سه گانه ای حول زندگی اساسین ایتالیایی، اتزیو، Assassin’s Creed III به سمت دوران جدید با یک قهرمان جدید رفت. در نسخه شماره دار چهارم این تغییر دوباره رخ خواهد داد. به جای دنبال کردن داستان کانر (Connor)، نسخه چهارم دوباره در تاریخ تغییر مکان داده و داستان پدر بزرگ کانر، ادوارد کنوی (Edward Kenway) را بازگویی خواهد کرد.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

Black Flag یا همان پرچم سیاه، ۵۰ محل مختلف در اطراف کارائیب خواهد داشت که میتوان آنها را گشت، اما فقط ۳ شهر بزرگ و مرکزی خواهیم داشت که عبارتند از هاوانا (Havana)، کینگستون (Kingston) و ناسائو (Nassau). یوبی سافت با نگاه خاص خود هاوانا را طراحی کرده است تا یادآور معماری باشکوه و پر از برج نسخه دوم باشد. در طرف دیگر، کینگستون، بیشتر شبیه بوستون از نسخه سوم طراحی شده است یعنی شهری گسترده تر، شلوغ تر و پر رفت و آمد. ناسائو اما به عنوان مرکز عملیات دزدان دریایی شناخته میشود. از نظر تاریخی ناسائو جایی است که بعد از اجازه ندادن دولت جاماییکا به کشتی دزدان دریایی برای لنگر گیری همه دزدان دریایی به آنجا پناه بردند. بقیه زمان شما در بازی صرف گشت و گذار در محیط های کوچک تر مانند مزارع، غارهای مخفی، جنگل ها، قلعه ها، خرابه های قوم مایا و جزیره های کوچک خواهد شد. برای اولین بار در این سری قادر خواهید بود زیر آب هم بروید و کشتی های بادبانی غرق شده را بگردید و جنگی هم با کوسه ها داشته باشید. کشتی ادوارد که زاغچه (Jackdaw) نام دارد یکی از بخش های اساسی بازی است. مبارزات دریایی Assassin’s Creed III یکی از بخش هایی بود که مورد توجه منتقدان قرار گرفت و با توجه به اینکه این نسخه در موازات نسخه سوم ساخته میشود به طور قطع میتوان گفت که آن بخش ها زمینه ساز فضای نسخه چهارم بوده اند. ۵۰ مکان بازی توسط یک اقیانوس بزرگ به هم متصل شده اند و بازیکن میتواند با استفاده از کشتی ادوارد به همه آنها دسترسی داشته باشد. استفاده اصلی کشتی برای دزدیدن کشتی های دیگر و غارت کردن منابع آنهاست. با استفاده از این منابع هم میتوانید کشتی خود را پیشرفت دهید و یا خدمه بیشتری وارد کشتی خود کنید تا راحت تر بتوانید کشتی های بزرگ را تحت سلطه خود در آورید. سری AC همواره از نظر جلوه های گرافیکی، در بین عناوین Open-World پیش قدم بوده اند. AC III آخرین نسخه مستقل برای نسل هفتم و نخستین اثری بود که با استفاده از موتور ارتقا یافته AnvilNext ساخته شد. به همین جهت، شاهد گرافیکی ترین بازی در کل سری و جنبه های بصری فوق العاده ای در ظاهر و نواقض فنی و باگ های پرتعداد در باطن بودیم. BF نیز با استفاده از آخرین نگارش های AN ساخته شده و در بالاترین سطح سری قرار می گیرد. از همان ابتدا، با مشاهده طراحی جدید منوها که پس از چند نسخه بسیار تکراری به نظر می رسید، به وجد می آیید. تمامی ویژگی های مثبت قبل به این بازی منتقل شده اند و تلاش تحسین برانگیز سازندگان بر رفع مشکلات ناهنجار گذشته به چشم می آید. طراحی فوق العاده محیط های عظیم دریایی، ساحلی و نقشه ها از خصوصیات BF هستند که در به تصویر کشیدن طبیعت فوق العاده زیبای مناطق گرمسیری، بهترین عملکرد موجود را ارائه داده اند. میزان جزئیات محیط و کیفیت بافت ها نیز یک حرکت رو به جلو محسوب می شود و خوشبختانه از کیفیت بیشتری بهره می برند و جزئیات و حجم آن ها تأثیر بسزایی بر طبیعی تر شدن محیط گذاشته است. نورپردازی نیز پیشرفت بسیار خوبی کرده و ارزش های تکنیکی بازی در این زمینه کاملاً مشهود هستند. متأسفانه سایه ها با وجود بهبودی های صورت گرفته، عملکرد متعادلی ندارند و در تمامی شرایط یکسان عمل نمی کنند.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Assassins Creed IV Black Flag Gold Edition برای PC | تاپ 2 دانلود

حداقل سیستم مورد نیاز :

(Operating System : Windows Vista SP SP1 or Windows 7 or Windows 8 (both 32/64bit versions
Processor : Intel Core 2 Quad Q8400 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz
RAM : 2GB for Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Video card : Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher
DirectX : DirectX June 2010 Redistributable
Disk Space : 30 Gb
Sound : DirectX compatible sound card with latest drivers

سیستم پیشنهادی :

(Operating System : Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions
Processor : Intel Core i5 2400S 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz or better
RAM : 4GB or more
Video card : Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Supported video cards at the time of release : Nvidia GeForce GTX 260 or better, GT400, GT500, GT600, GT700 or AMD Radeon HD4870 series or better, HD5000, HD6000, HD7000 series
Note : Latest GeForce drivers tested: 320.49 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000 and above

information2 copy چند نکته در مورد فایل های فشرده :

۱٫ تمامی فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

۲٫ برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد. 

۳٫ تمامی لینک پارت ها را در برنامه IDM وارد کنید تا اگر پستی بخاطر اخطار کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از سایت حذف شد مشکلی در ادامه ی دانلود پارت ها نداشته باشید.

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود پارت ۱ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۲ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۳ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۴ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۵ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۶ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۷ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۸ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۹ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۰:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۱:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۲:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۳:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۴:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۵:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۶:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۷:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۸:Direct Link

==============================

Update v1.06

downloadدانلود پارت ۱ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۲ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۳ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۴ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۵ : Direct Link

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده: Ubisoft

۲ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *