دسته بندی

دسته بندی: استراتژی

Civilization V GOLD | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC

تاریخ انتشار: 2012/03/31
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: استراتژیکی
زبان: ENG  
حجم فایل: 3 GB

مسلما اگر شما خودتان را از طرفداران pc بدانید با سری بازی های civ نیز اشنایی دارید. سری بازی که اولین شماره آن در سال 1990 میلادی عرضه شد و از همان موقع جای خود را در دل عاشقان بازی های استراتژِی پیدا کرد. حتما میدانید که یکی از ویژگی های اصلی این سری بازی اعتیاد آور بودن آن است به طوری که خیلی ها به صورت افراطی ساعت های متوالی رو با تمدنشان در بازی به سر میبردن و از زندگی واقعی جا میماندند! در بازی Civilization V مثل همیشه در ابتدا شما باید به عنوان رهبر تمدن انتخابی و در نقش یکی از رهبران واقعی آن تمدن نوع بازی خود را انتخاب کنید. تعداد تمدن های دیگر، بزرگی یا کوچکی نقشه، تعداد city state ها و … همه به سلیقه خودتان بستگی دارد.

آیا قادر به دانلود این بازی نیستید ؟

 قیمت فقط ۵۰۰۰ تومان

buy

قیمت فقط ۴۰۰۰ تومان

 جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

در اين نسخه از بازی گرافيک واقعا بهتر از نسخه های قبل شده و همه چيز بسيار چشم نوازتر است و همين طور به جزييات واقعا توجه شده مثلا شما به امواج دريا ها توجه کنيد و… در اين نسخه سيستم خانه های بازی کمی تغيير کرده و تبديل به شش ضلعي شده و به همين دليل مرز ها واقعا طبيعي هستند همين طور يک حالت در بازی هم هست که همه چيز به حالت دوبعدی و خانه ها به شکل شش ضلعي کامل و محسوس مي شوند و در اين حالت هر چيزی يک نماد مخصوص دارد و اين حالت هم بسيار زيباست. نکته ی ديگر اين است که وقتي که داريد يک عمارت wonder می سازيد آن عمارت به صورت نيمه تمام و در حال ساخت بر روی نقشه نمايان مي شود که نشان دهنده ی اين است که چه قدر به جزييات توجه شده است در اين نسخه هم وقتي عمارتی(wonder) ساخته مي شود آن را به شما نمايش مي دهد.گيم پلی اين بازی همانند نسخه های قبلی واقعا عالي و بی نقص است، شما در ابتدا اگر بخواهید بازی معمولي را شروع کنيد (نه مود را) يا بازی را به صورت سريع شروع مي کنيد و بازی به صورت تنظيماتي که از پيش در صفحه مخصوصي شده شروع مي شود يا اين که شما وارد اين صفحه مي شويد و مواردی مانند تمدن خود ، نوع نقشه ، اندازه ی نقشه ، درجه سختي بازی و… را تنظيم مي کنيد که البته اگر وارد صفحه ی تنظيمات پيشرفته شويد مي توانيد موارد ديگری از جمله تعداد کشور های مستقل و… را تنظيم کنيد. يکي از نکات مثبت سری بازی های تمدن وجود درجه سختی های زياد است که باعث مي شود شما با توجه به آشنايي تان با بازی و موارد ديگر يکی از درجه های سختي را انتخاب کنيد و اين باعث مي شود تا کاربران تازه کار بتوانند به راحتي بازی کنند و به همين دليل اين يکی از نکات مثبت بازی است.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

دانلود دانلود پارت 1 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 3 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 4 : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: Firaxis Games

۶۶ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »