دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: استراتژی

Civilization V GOLD | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC

تاریخ انتشار: ۲۰۱۲/۰۳/۳۱
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: استراتژیکی
زبان: ENG  
حجم فایل: ۳ GB

مسلما اگر شما خودتان را از طرفداران pc بدانید با سری بازی های civ نیز اشنایی دارید. سری بازی که اولین شماره آن در سال ۱۹۹۰ میلادی عرضه شد و از همان موقع جای خود را در دل عاشقان بازی های استراتژِی پیدا کرد. حتما میدانید که یکی از ویژگی های اصلی این سری بازی اعتیاد آور بودن آن است به طوری که خیلی ها به صورت افراطی ساعت های متوالی رو با تمدنشان در بازی به سر میبردن و از زندگی واقعی جا میماندند! در بازی Civilization V مثل همیشه در ابتدا شما باید به عنوان رهبر تمدن انتخابی و در نقش یکی از رهبران واقعی آن تمدن نوع بازی خود را انتخاب کنید. تعداد تمدن های دیگر، بزرگی یا کوچکی نقشه، تعداد city state ها و … همه به سلیقه خودتان بستگی دارد.

 جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

در این نسخه از بازی گرافیک واقعا بهتر از نسخه های قبل شده و همه چیز بسیار چشم نوازتر است و همین طور به جزییات واقعا توجه شده مثلا شما به امواج دریا ها توجه کنید و… در این نسخه سیستم خانه های بازی کمی تغییر کرده و تبدیل به شش ضلعی شده و به همین دلیل مرز ها واقعا طبیعی هستند همین طور یک حالت در بازی هم هست که همه چیز به حالت دوبعدی و خانه ها به شکل شش ضلعی کامل و محسوس می شوند و در این حالت هر چیزی یک نماد مخصوص دارد و این حالت هم بسیار زیباست. نکته ی دیگر این است که وقتی که دارید یک عمارت wonder می سازید آن عمارت به صورت نیمه تمام و در حال ساخت بر روی نقشه نمایان می شود که نشان دهنده ی این است که چه قدر به جزییات توجه شده است در این نسخه هم وقتی عمارتی(wonder) ساخته می شود آن را به شما نمایش می دهد.گیم پلی این بازی همانند نسخه های قبلی واقعا عالی و بی نقص است، شما در ابتدا اگر بخواهید بازی معمولی را شروع کنید (نه مود را) یا بازی را به صورت سریع شروع می کنید و بازی به صورت تنظیماتی که از پیش در صفحه مخصوصی شده شروع می شود یا این که شما وارد این صفحه می شوید و مواردی مانند تمدن خود ، نوع نقشه ، اندازه ی نقشه ، درجه سختی بازی و… را تنظیم می کنید که البته اگر وارد صفحه ی تنظیمات پیشرفته شوید می توانید موارد دیگری از جمله تعداد کشور های مستقل و… را تنظیم کنید. یکی از نکات مثبت سری بازی های تمدن وجود درجه سختی های زیاد است که باعث می شود شما با توجه به آشنایی تان با بازی و موارد دیگر یکی از درجه های سختی را انتخاب کنید و این باعث می شود تا کاربران تازه کار بتوانند به راحتی بازی کنند و به همین دلیل این یکی از نکات مثبت بازی است.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Civilization V GOLD برای PC | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

 دانلود پارت ۱ : Direct Link

 دانلود پارت ۲ : Direct Link

 دانلود پارت ۳ : Direct Link

 دانلود پارت ۴ : Direct Link

 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازنده: Firaxis Games

۶۳ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *