دسته بندی

دسته بندی: xBox 360

Dead Space | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360

| بازی به صورت PAL  و با فرمت ISO می باشد |

تاریخ انتشار دیتا : 2008/10/13
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: XBOX360
نوع بازی: اکشن
نوع: دی وی دی کامل
تصویر: (ISO (XGD2
زبان:  ENG 
FW: iXtreme LT+ v3.0 
حجم فایل: 5.98 GB

نقد و بررسی بازی :

با مصرف بیش از حد و بی رویه سوخت، انسان مجبور می شود برای یافتن سوخت، به دوردست ترین نقاط کهکشان سفر کند. آیزاک کلارک، یک مهندس بخت برگشته و از همه جا بی خبر است که در سفینه فضایی پیشرفته ای با نام ایشی مورا کار می کند. سفینه ایشی مورا برای یافتن سوخت حیاتی، مجبور است، سیارات عظیم را منهدم کرده و از قلب آن ها سوخت استخراج نماید. در این داستان هم یکی دیگر از عواقب فضولی بشر در سبک ترسناک موجب کشف و آزاد شدن نیروهای ناخواسته و خطرناک می شوند. کارکنان ایشی مورا در یکی از حفاری های خود بر روی سیاره Aegis7 شیء عجیب سیاه رنگی را با حکاکی های ناشناخته پیدا می کنند و آن را به ایشی مورا منتقل می نمایند. هیچ کس نمی داند که این شیء باعث برانگیخته شدن موجودات اهریمنی ناشناخته می شود، که بر اساس اطلاعات حاکی در بازی، موجودات زنده موجود در دیگر نقاط کهکشان است که رهبری جانداری که نام آن را کولونی گذاشته اند و آمده اند و ادعای صاحب بودن شیء را دارند.

آیا قادر به دانلود این بازی نیستید ؟

خرید بازی Dead Space| تاپ 2 دانلود

قیمت فقط  ۶۰۰۰ تومان

 

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

باید گفت DS از نظر فضاسازی شبیه بایوشاک است، ولی در مورد روند محیط های تاریک و ظهور ناگهانی دشمنان، شباهت هایی به Doom 3 دارد. ولی چیزی که DS را از دیگر عناوین متمایز می کند، هنگام درگیری با دشمنان به چشم می آید. دید بازی به صورت سوم شخص (مانند Resident Evil 4 ) است، ولی نحوه مبارزات، تفاوت زیادی با آن دارد، DS به جای شلیک به سر یا قلب سبک جالبی از یک Body Dismembering خلق کرده است که در آن باید اعضای بدن دشمنان را که ترکیبی از موجودات فضایی و اجساد باقیمانده ساکنان کشتی فضایی است را تک به تک قطع کنید که در برخی مواقع ترتیب هم در آن اهمیت دارد و گاهی هم باید اسلحه مناسبی را برای قطع این اعضا انتخاب کنیم، که این عمل کمی حالت معمایی به بازی می دهد. با توجه به سرعت بالای نبردها و برخی عکس العمل های فوق سریع دشمنان به ویژه قطع عضو شدگان، یک غفلت کوچک باعث مرگ آیزاک می شود که البته برای تکراری نشدن سبک مردن در DS چند نوع مرگ مختلف برای آیزاک نوشته شده، در این بین Quick Time Event پخش مربوط به فشار دادن دکمه های خاص نیز جذابیتی متفاوت به بازی داده است. هوش مصنوعی بالا و اتفاقات غیر منتظره و از پیش تعیین شده یکی از جذابیت های بازی است. اتمسفر فوق العاده بازی مطمئنا به حد زیادی به موسیقی خوب و قوی نیاز دارد، از آنجایی که ترساندن شما تنها هدف DS است، باید گفت بخش صدا و موسیقی قلب بازی محسوب می شود، و برای جو تاثیر گذار موسیقی و گرافیک در هم آمیخته شده است. به طور عادی در محیط های هولناک بازی صدای زیادی شنیده نمی شود، در این موقعیت هرچیزی که سکوت فضای بیکران را بشکند بازی باز را مشکوک می کند. این سبک موسیقی نوار ترس نام دارد که علاوه بر موزیک و کنترل بخشی از بازی، کنترل صداهای اطراف را نیز برعهده دارد که بسته به موقعیت بازی باز، تمامی شرایط و عناصر را تطبیق می کند. در کل می توان گفت صدا و موسیقی در DS واقعا یک عنصر ترسناک و پویا را خلق کرده است.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Dead Space برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download لینک های دانلود

دانلود دانلود پارت 1 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 3 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 4 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 5 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 6 : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده : EA Redwood Shores

۳۸ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »