دسته بندی

دسته بندی: آندروید

Deus Ex The Fall v0.0.15 | تاپ 2 دانلود

 

دانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید

نوع بازی : اکشن

ورژن بازی : 0.0.15

زبان: ENG 

نرم افزار:  برای اندروید 4 و بالاتر

حجم فایل : 726 MB

اطلاعات بازی :

Deus Ex: The Fall یکی از بهترین بازی های منتشر شده برای سیستم عامل اندروید میباشد . سال ۲۰۲۷ سالی است که انسان ها پیشرفت های بسیاری دست یافته اند و نیرو های جنگی بسیار قدرتمند شده اند . علم بسیار پیشرفت کرده طوری که قسمتی از سربازان ماشین و قسمتی از آن ها انسان است . بن ساکسون سرباز سابق نیروی دریایی بسیار قدرتمند شده است و برای سازمان خاصی کار نمی کند. شما باید در انجام ماموریت ها به او کمک کنید .

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط بازی :

دانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود بازی Deus Ex The Fall v0.0.15 برای اندروید | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

 دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link 

 دانلود دانلود دیتا از لینک مستقیم : Direct Link 

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: –

۱۷ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »