دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: Ps3

Fallout New Vegas Ultimate Edition | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3

| قابل اجرا بر روی CFW 4.21 – CFW 4.41 – CFW 4.46 |

تاریخ انتشار دیتا: ۲۰۱۲/۰۲/۲۴
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: نقش آفرینی
نوع: بلوری کامل
زبان: ENG
نرم افزار: CFW 4.46 , 4.41, 4.21
ایدی بازی : BLUS30888
حجم فایل: ۱۰٫۰۴ GB

اطلاعات بازی :

به جرات می توان Fallout 3 را یکی از بهترین بازی های این نسل نامید که استانداردهای جدیدی در سبک RPG خلق کرد و عنوانی به شدت اعتیاد آور بود، هر چند بسیاری از طرفداران نسخه اول و دوم از تغییرات نسخه سوم راضی نبودند ولی به هیچ وجه نمی توان چیزی از ارزش های Fallout 3 کم کرد، در راستای عرضه DLCهای فراوان از سوی Bethesda آن ها تصمیم گرفتند یک Spin-off هم از این بازی عرضه کنند که در محیطی جدید اتفاق بیفتد. شرکت Obsidian کار را بر عهده گرفت، ولی با عرضه Alpha Protocol از سوی آن ها، بسیاری نگران سرنوشت Fallout New Vegas شدند. خوشبختانه Obsidian موفق بود و New Vegas را همانند Fallout 3 بسیار زیبا خلق کرد.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

همانطور که گفته شد، New Vegas یک داستان فرعی است و ربطی به وقایع Fallout 3 ندارد و حدود سه سال پس از آن بازی به وقوع می پیوندد. مقدمه داستان مشخص است و جریان از این قرار است که چین با سلاح های اتمی بی شمار خود به آمریکا حمله می کند. دولت آمریکا دریچه هایی در زیر زمین می سازد و به مردم قول زندگی دوباره و به دور از بمب اتم را در آنجا می دهد، دریچه های متعددی ساخته شده و ما در انتهای Fallout 1 متوجه می شویم که این دریچه ها در حقیقت نوعی آزمایشگاه برای تحقیقات روی انسان ها بوده اند، New Vegas بر خلاف سه شماره قبل از دریچه آغاز نمی شود. شما یک پیک هستید که باید بسته ای را به شهر Primm ببرید، در میان راه گروهی مافیایی جلوی شما را گرفته و با دزدین بسته گلوله ای به شما شلیک کرده و به درون قبری می اندازند. پس از مدتی یک دکتر شما را پیدا کرده و مداوایتان می کند. داستان از این جا و با این سوال شروع می شود که چه کسی و چرا قصد کشتن شما و دزدیدن محموله تان را داشته؟ داستان New Vegas از لحاظ ساختار بسیار شبیه به Fallout 3 است، ولی خیلی غنی تر و زیباتر روایت شده و شباهت هایی به نسخه اول دارد. همانند نسخه سوم که در بیابان های آمریکا به دنبال پدرتان می گشتید، این بار باید به دنبال قاتلتان بگردید و محموله خود را پس بگیرید. دنبال کردن سرنخ ها شبیه به نسخه سوم است، دیالوگ ها خیلی زیباتر و واقعی تر از قبل هستند و اطلاعات مفیدی به شما می دهند، با منطق و شناخت درست از طرف صحبت خود، می توانید به راحتی با صحبت کردن کسی را قانع به انجام کاری بکنید، البته با افزایش مهارت خود در بخش رابطه با دیگران، می توانید خیلی موثر تر و با حق انتخاب های بیشتری در بخش دیالوگ ها روبرو باشید. مراحل فرعی هم از داستان های غنی برخوردار است و اصلا احساس نمی کنید یک مرحله فرعی را پیش رو دارید. در کل داستان New Vegas خیلی شبیه به نسخه سوم، ولی کامل تر از آن است و با پیشروی در بازی، عمق بیشتری گرفته و هیجانی تر می شود.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Fallout New Vegas Ultimate Edition برای PS3 | تاپ 2 دانلود

information2 copy چند نکته در مورد فایل های فشرده :

۱٫ تمامی فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

۲٫ برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد. 

۳٫ تمامی لینک پارت ها را در برنامه IDM وارد کنید تا اگر پستی بخاطر اخطار کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از سایت حذف شد مشکلی در ادامه ی دانلود پارت ها نداشته باشید.

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود پارت ۱ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۲ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۳ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۴ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۵ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۶ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۷ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۸ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۹ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۰:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۱:Direct Link

 

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده: Digital Extremes

۶۳ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *