دسته بندی

دسته بندی: xBox 360

Frontlines Fuel of War | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360

| بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد |

تاریخ انتشار دیتا : 2008/02/25
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: XBOX360
نوع بازی: اکشن
نوع: دی وی دی کامل
تصویر: (ISO (XGD2
زبان:  ENG 
FW: iXtreme LT+ v3.0 
حجم فایل: 5.80 GB

نقد و بررسی بازی :

بازی Frontlines Fuel of War که در سال 2006 برای اولین بار معرفی شد توانست نظر بسیاری را به خود جلب کند که در ابتدا قرار بود این بازی به ضورت Multi Platform عرضه شود که سازندگان با نسخه PS3 به مشکل بر خوردند و ساخت این نسخه را کنسل کردند و در نهایت این بازی برای PCXBOX360 منتشر شد، بازی از نظر داستانی بار چندی ندارد و مثل بازی های اکشن اول شخص بیشتر بر پایه Gameplay کنترل شده است، در آينده ای نزديک تنها يک منطقه بر روی زمين باقی می ماند که دارای ذخاير نفت می باشد و اين آغازيست برای شروع جنگی عظيم. اين منطقه جایی نيست جز روسيه. کشوری که در داستان بازی های بسياری حضور داشته و خواهد داشت، اينبار روسيه و چين متحد شده اند تا به اهداف سياسی خود برسند ولی آمريکا و دولت های غربی نيز بيکار نشسته و با برنامه ای دقيق قصد دارند حمله ای بزرگ ترتيب دهند، اين داستان مربوط به سال 2024 ميلاديست.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

در اين سال دولت های نام برده شده برای رسيدن به نفت ، جنگ جهاني سوم را آغاز می کنند. بازی در سه کشور تاجيکستان ، قزاقستان و روسيه جريان دارد. داستان بازی به موضوعی پرداخته که بارها آن را از رسانه های مختلف ديده و خوانده ايم. معرفي اين داستان به مخاطب از طريق نمايش cutscene های از پيش رندر شده ای می باشد که برای ساخت آن ها از همان Engine ، مدل ها و ديگر اجزای بازی استفاده شده. در قسمت تکنفره بازی شما کنترل یکی از سربازان مجهز و پیشترفته را به دست گرفته و با بقیه همراهان خود وارد نبرد در بازی میشود. شکل مبارزات در بازی بدین شکل است که در نقشه شما محیط به دو دسته آبی و قرمز تقسیم شده است. دسته آبی منطقه تحت کنترل شما بوده و منطقه قرمز منطقه تحت کنترل دشمنان میباشد و شما بایستی منطقه کنترل خود را تا جایی افزایش بدهید که دشمنان کاملا تسلیم و نابود شده باشند. با پیشترفت در محیط بازی روی نقشه در روی مرز بین رنگها دایره هایی وجود دارد که شامل ماموریتهایی هستند که باعث میشود منطقه تحت کنترل شما بیشتر شود که متشکل از نابودی جایی و از اینجور چیزها است، مهم پیشبرد این منطقه تحت کنترل است که شما در طول نبرد در نقشه بازی به مشکلات گوناگونی بر خورد میکنید که به وسیله انواع تجهیزاتتان میتوانید انها را حل کنید. یکی از جالبترین این امکانات ماشینی کوچک حامل بمب است که میتوانید با هدایت ان مثلا به زیر یک تانگ ان را نابود کرده و راه را برای عبور باز کنید. مراحل بازی بسیار وسیع و بزرگ هستند و جو نبرد هم در بازی بسیار زیبا است، محیطهایی که برای بازی طراحی و در نظر گرفته شده اند بسیار جذاب عالی هستند و از محیطهای شهری تا جنگلها و دهکدهها و … ادامه دارد.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Frontlines Fuel of War برای XBOX360 | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download لینک های دانلود

دانلود دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 3 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 4 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 5 : Direct Link

دانلود دانلود پارت 6 : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده : Kaos Studios

۴ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »