دسته بندی

دسته بندی: بازی اکشن

Obscure | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Obscure برای PC

| دانلود نسخه کامل GOG |

تاریخ انتشار دیتا: 2005/03/17
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: اکشن/ترسناک
زبان: ENG  
حجم فایل: 2.68 GB

نقد و بررسی بازی :

ميدانيد كه سبک اكشن بزرگترين و پرطرفدارترين سبک دنيای بازی های رايانه ای ميباشد و شاخه های بسياری دارد از جمله ی اكشن ترسناک كه زير شاخه های سبک های بسيار زيادی از جمله اكشن ماجرايی و اكشن تير اندازی و غيره هست ميباشد. سبك ترسناک نيز جزو سبک و سياق های محبوب بازيكننده ها و همچنين سبك های مورد علاقه ی بسياری از شركت ها ميباشد اگر دقت كنيد بسيار از شركت ها در اين سبك بازی هايی ارايه كرده اند از جمله یCapcom و Konami و Activision. حتما متوجه شده ايد بازی Obscure بازيی كه نماينده ای از ترس واقعيست. خود را آماده ی كنيد تا ترس به معنای واقعی را در يک مدرسه ی آمريكايی تجربه كنيد. ترسی كه ميان 5 نفر از شاگردان عادی مدرسه تقسيم ميشود. فكر كنيد كه خود شما جای آنها بوديد و با آنچنان صحنه هايی مواجه ميشديد كه هيچ دليل و منطق واقعی آنها را تثبيت نميكرد. زامبي ها در هر آنجايی كه به فكر شما نرسد وجود دارد، زامبی هايی سخت جان.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

اولين شخصيت بازی كه توجه شما را به خود جلب مي كند استان است. فرد خوب و آرامی به نظر نميايد. ورزش مورد علاقه ی او بسكتبال است و از قدرت زيادی برخوردار ميباشد. مهارت ويژه او در بازكردن درهاست. شخصيت بعدی كننی است. او بهترين بسكتباليتس مدرسه به شمار مي رود و ميتواند به سرعت بدود. او از فيزيک عالی و قدرت بسيار خوبی برخوردار ميباشد. شخصيت بعدی بازی شانون نام دارد. او از شاگردان خوب و درس خوان مدرسه است همچنين او خواهر كننی نيز می باشد. جاش، خبرنگاری كنچكاو و فضول است. او مهارت ويژه ای در پيدا كردن اشيا مختلف در اتاق های مختلف را دارد. شخصيت بعدی ما اشلی است كه خيلی آهسته و كند قدم بر می دارد و از قدرت و مهارت خاصي برای مبارزات برخوردار است. والدن يكی از دبيران بسيار كنجكاو است. او برخي از مواقع به دانش آموزان كمک خواهد كرد. شخصيت بعدی داستان ما فريمن نام دارد كه اطلاعات بسيار زيادی در مورد وقايع اتفاق افتاده دارد. بدون شک شخصيت اين كاراكتر بازی بسيار زيبا و مرموز كار شده است. و آخرين شخصيت وييس وكسون كه همسر فريمن هست و اطلاعات چند درباره وقايع بوجود آمده دارد. چند شاگرد مدرسه ای بسيار ساده در طی يك ماجرای بسيار ساده به رازی بسيار بزرگ و وحشتناک پی ميبرند. آنها متوجه ی اتفاقاتی كه در مدرسه يشان در جريان است ميشوند. كننی كه قبلا با آن آشنا شده ايم شبی در زمين ورزش گم مي شود و تا صبح روز بعد خبری از او نمي شود . دوستان اين دانش آموز نيز با كنجكاوی هرچه تمام ماجرا را پيگيری می كنند و در پی يافتن او زنگ اخر روز بعد در يكی از كلاس ها مخفی ميشوند و به خانه نميروند. ماجرا دقيقا از همين جا آغاز ميشود. در ادامه اين دانش آموزان در مدرسه ی خود با جهنمی روبرو ميشوند كه هيچ دليلی برای آن وجود ندارد. در ضمن متوجه ميشوند كه بعضي از معلمين از جمله اقای والدن و از پرسونل نيز آقاي فريمن از ماجرا اطلاع دارند. اما همچنان شانون خواهر كننی و ساير دوستانش با جستجو وی به ادامه داستان شكل مي دهند. در ادامه پی خواهيد برد كه در آن شب كننی به رخت كن ميرود. ناگهان در هنگام صحبت با اشلی يكی بدون هيچ سروصدا ای كيفش را ميربايد. كننی در پی يافتن كيفش به دنبال آثاری ميرود كه انگار همين الان انسانی در اين محل بوده است. جلو های گرافيكی اين بازی شما را تا حدی به ياد بازی مشهور Silent Hill می اندازد اما نميتوان آن را با نسخه های سوم و يا چهارم سايلنت هيل مقايسه كرد. يكي از نقاط قوت گرافيكي، فيزيك و اندام های خوب شخصيت ها ميباشد. شما ميتوانيد به خوبی شاهد عضلات و بازو های طبيعی كننی باشيد. دمو ها نيز در سطح عالي كار شده اند. محيط بازی به خوب طراحی شده و اجزا سازگاری زيادی دارد. در كل بازی از گرافيك واقعا خوب و قابل قبولی بهرمند ميباشد.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Obscure برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Obscure برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Obscure برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Obscure برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Obscure برای PC | تاپ 2 دانلود

information2 copy چند نکته در مورد فایل های فشرده :

1. تمامی فایل های فشرده دارای 5% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

2. برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد. 

3. تمامی لینک پارت ها را در برنامه IDM وارد کنید تا اگر پستی بخاطر اخطار کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از سایت حذف شد مشکلی در ادامه ی دانلود پارت ها نداشته باشید.

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود پارت 1 : Direct Link

downloadدانلود پارت 2 : Direct Link

downloadدانلود پارت 3 : Direct Link

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده: Hydravision

۵۷ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »