دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: Ps3

Sanctum 2 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3

| قابل اجرا بر روی CFW 3.55 – CFW 4.41 – CFW 4.46 |

تاریخ انتشار:۲۰۱۳/۰۹/۱۱
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن/استراتژیکی
نوع: pkg
زبان: ENG
نرم افزار: CFW 4.46 , 4.41, 3.55
حجم فایل: ۸۳۲ MB

اطلاعات بازی :

بازی Sanctum 2 یک بازی دفاع از قلعه می باشد که علاوه بر داشتن بخش های لازم برای همچین سبکی، از قسمت های اکشن اول شخص هم بهره می برد. در بازی Sanctum 2 بازیباز پس از گذراندن مراحل تمرین، یکی از چهار سرباز موجود که هر کدام از قابلیت ها و اسلحه های مختص به خود بهره می برند، را انتخاب می کند و از یک هسته ( The Cores ) که در بازی تعبیه شده است محافظت می کند. گیم پلی کلی بازی ترکیبی از دو سبک دفاع از قلعه و اکشن اول شخص می باشد. در سبک دفاع از قلعه بعد از مدتی که دشمنان به شما حمله می کنند، شما فقط ناظر هستید و کاری جز چیدن برجک ها و اسلحه ها در مسیر نمی کنید ولی وضع در Sanctum فرق می کند.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

این بازی بدین صورت است که قبل از ورود بیگانگان شما باید معابر را به همراه مجموعه ای از تله ها و مدافعین در برای دشمنان صعب العبور کنید و سپس وقتی زمان حمله فرا رسید همانند یک بازی اکشن اول شخص با اسلحه های مختلف، خودتان هم به جان بیگانگان بروید. توضیع متعادل دو سبک در بازی ، بهبود کلی اسلحه های بازی نسبت به شماره ی قبل ، پیشرفت گرافیک بصری و وجود انواع و اقسام آپدیت ها ( از پرک های مختلف گرفته تا اسلحه ها و برجک های دفاعی ) از نکات مثبت بازی است.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Sanctum 2 برای PS3 | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Help

Download  لینک های دانلود 

دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: Coffee Stain Studios

۷ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *