دسته بندی

دسته بندی: Ps3

Silent Hill Origins | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3

| تست شده روی Rebug CFW 4.30 |

تاریخ انتشار: ۲۰08/۰5/16
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن/ماجراجویی/ترسناک
نوع: pkg
زبان: ENG 
نرم افزار: CFW 4.30
حجم فایل:2.89 GB

در این بازی شما در نقش کارکتر اصلی Travis Grady بازی را دنبال می کنید، یک راننده کامیون عادی. بیرون از کار اصلی اش در نزدیکی شهر سایلنت هیل, او یک جسم را می بیند که به طرف کامیونش می آید که مجبور می شود از مسیر منحرف شود و یک تصادف را متحمل شود، در ابتدا آن دختر را پیدا نمی کند ولی بعد می بیند که دارد فرار می کند و تصمیم می گیرد بدنبال او بدود زیرا که فکر می کرد او زخمی شده است.در عوض او یک خانه ی که در حال سوختن هست را پیدا می کند، در ابتدا یک زن را در طرفی از خانه می بیند که ناپدید می شود و سپس صدای جیغی را میشنود و وارد آنجا می شود تا طرف را نجات بدهد.

آیا قادر به دانلود این بازی نیستید ؟

دکمه خرید

قیمت فقط 4۰۰۰ تومان

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

این بازی  از همان فاکتور ها و فرمول های گیم پلی بازی های قبلی این سری استفاده می کند. این بازی از پرسپکتیو سوم شخص همراه با زاویه دید های متناوب دنبال می شود، این قابلیت را خواهید اشت تا آن را به اطراف بچرخانید. این بازی اینبار هم از سیستم HUD استفاده نمی کند و تا وقتی که منو و پنچره ی Inventory را باز نکنید وضعیت جانتان را نخواهید فهمید. در هر حال جان Travis بسیار مهم می باشد و اگر صدمه ببیند گوشه های صفحه قرمز می شوند و نفس زدن او را به وضوح خواهید شنید. در سرتاسر شهر Travis چندین اسلحه ضربتی همچون چکش، چاقو، الوارهای شکسته شده، آچار فرانسه و حتی تلویزیون ها قابل حمل و نقل پیدا می کند. تمام اسلحه ها شکستنی هستند(مقاومت اسلحه با یک نشانه ی رنگی تعیین می شود) و بعضی اسلحه ها همچون تلویزیون بعد از یک بار ضربه خواهند شکست.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS3 | تاپ 2 دانلود

راهنمای نصب :

بعد از دانلود یه پوشه به اسم exdata در روت فلش درست کرده و فایل rap بازی رو در این پوشه بریزید. و این فلش رو از سمت راست به اولین درگاه USB وصل کنید. حواستان باشد که باید حتما اینکارو کنید. بعد این کار برنامه ReActPSN رو از طریق install pakage نصب کنید. حال یک user جدید به اسم aa درست کنید و وارد این user شوید. حالا وارد برنامه ReActPSN شده و ضربدر را نگه دارید تا پلی استیشن 3 ریست شود و به قسمت ریکاوری برود. بعد اینکه ریکاوری تموم شد وارد user معمولی خود شوید. بعدش بازی رو از طریق install pakage نصب کنید. در ضمن این بازی روی rebug CFW 4.30 تست شده و هیچ مشکلی در اجرا کردن ندارد.

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

دانلود دانلود پارت 1 : Hipfile     Upafile     Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 : Hipfile     Upafile     Direct Link

دانلود دانلود پارت 3 : Hipfile     Upafile     Direct Link

دانلود دانلود برنامه ReActPSN به صورت جداگانه

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: Climax Group

۹۱ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدشما باید وارد اکانت در سایت شوید تا بتوانید دیدگاهی ثبت نمائید

پاسخ دهید