دسته بندی

دسته بندی: استراتژی

Skulls of the Shogun | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Skulls of the Shogun برای PC

تاریخ انتشار: ۲۰13/07/30
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع بازی: استراتژیکی
زبان: ENG  
حجم فایل: 345.4 MB

Skulls of the Shogun یک بازی کم حجم در سبک استراتژی است که در دوره خان سالاری ژاپن اتفاق می افتد و شخصیت های آن همگی مردگان متحرک هستند! داستان بازی بسیار ساده و سر راست است؛ یک ژنرال نظامی ژاپنی، در یکی از نبردهای خود مورد خیانت قرار می گیرد و به قتل می رسد. روح وی پس از مرگ درمیابد که فرد خائن به او نیز کشته شده است، بنابراین با ارتشی از مردگان برای گرفتن انتقام و نابود کردن خیانتکار وارد نبرد با دشمن می شوند. همان طور که می بینید داستان نیز مانند ظاهر بازی کاملا بی تکلف است و بدون پیچیدگی خاصی روایت می شود، اما در عوض سازندگان در بخش گیم پلی چیزی کم نگذاشته اند.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

Skulls of the Shogun تفاوت های زیادی با سایر استراتژی های نوبتی دارد. مثلا برای کنترل واحد ها خبری از سیستم جدولی متداول در این بازی ها نیست و شما می توانید به طور مستقیم واحد مورد نظر خود را جابه جا کرده و هدایت نمایید. هر کدام از واحد های تحت اختیار شما قادرند کارهای مختلفی انجام دهند. مثلا می توانند به واحد های دشمن حمله کنند و یا از نیروهای خودی دفاع نمایند. همچنین می توانید برای ساخت تجهیزات و ساختمان ها از آنها استفاده کنید. برای انجام حرکات محدودیت خواهید داشت، چرا که هر کدام از کارهای شما از قبیل حرکت دادن واحدها، حمله، دفاع و … نیازمند داشتن طومار ها و خرج کردن آنها است. بازی دارای سه کلاس ژنرال، سامورایی و راهب است که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصربه فردی دارند. ارتقای واحدها با نابودی سایرین محقق می شود، بدین معنی که وقتی یک واحد از بین می رود، از خود جمجمه باقی می گذارد و دیگر واحدها با خوردن این جمجمه ها می توانند قدرت های خود را افزایش دهند. بازی دارای بخش چند نفره نیز هست که تا چهار بازیباز می توانند در آن به صورت آفلاین و یا شبکه ای به رقابت بپردازند. ضمن اینکه حالت های مختلفی برای این بخش در نظر گرفته شده است. Skulls of the Shogun یک استراتژی خوب و قابل احترام است و انجام آن به همه دوست داران این سبک توصیه می شود.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Skulls of the Shogun برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Skulls of the Shogun برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Skulls of the Shogun برای PC | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Skulls of the Shogun برای PC | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: Microsoft Studios

۱۴ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »