دسته بندی

دسته بندی: Ps3
6,538

Sorcery | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3

| قابل اجرا بر روی CFW 4.21 – CFW 4.41 – CFW 4.46 |

تاریخ انتشار: ۲۰۱۲/۰۵/۲۵
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن/نقش آفرینی
نوع: دی وی دی کامل
زبان: ENG
نرم افزار: CFW 4.21, 4.41 , 4.46
ایدی بازی : BCES00819
حجم فایل: ۵٫۸۶ GB

اطلاعات بازی :

دنیای Sorcery بیش تر از هر چیزی شبیه به دنیای هری پاتر است، دنیایی که در آن جادوگران سیاه قصد نابودی روشنایی و امید را دارند. این دنیای زیبا همانند هر دنیای جادویی دیگری سرشار از ناشناخته ها و موجودات جادویی مختلف است و همه این عناصر به آرامی و در صلحی پایدار در کنار یکدیگر زندگی می کنند اما سرنوشت این صلح نیز چیزی بیشتر از آشوب و تباهی نخواهد بود چرا که ملکه کابوس ها، فرمانروای تاریکی ها این پیمان ابدی را شکسته و قصد دارد با نابودی روشنایی و امید تاریکی و سیاهی را برای همیشه در جهان پایدار سازد. اما اینجا است که باز هم دنیا برای نجات نور و برقراری دوباره تعادل دست به خلق یک قهرمان جدید می زند! بله، اینبار نیز این وظیفه شما است که با کمک یک جادوگر کارآموز جوان به نجات سرزمین مادری خود پرداخته و با نابودی نیروهای ملکه کابوس ها بار دیگر صلح را برای مردم سرزمینتان به ارمغان آورید. البته جای هیچ نگرانی نیست چرا که در طول این مسیر خطیر و دشوار تنها نیستید و کنترلر های جدید شوالیه سیاه یعنی Move نیز به کمکتان خواهند آمد.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

هرچند شروع داستان در Sorcery کمی کلیشه ای و قابل حدس است اما سازندگان بازی قول داده اند در طول بازی با عناصر بیشتری از اساطیر ایرلند و شمال اروپا روبرو شده و با یک داستان کاملا جذاب و سرگرم کننده روبرو باشیم. ایده اولیه Sorcery بسیار ساده و قابل حدس است، شما Move را همانند چوب جادوگری در دستان خود گرفته و با تکان دادن آن جادوگری می کنید، درست به همین سادگی و البته جذابی! در Sorcery تقریبا شما قادر به اجرای هرگونه جادو و یا طلسمی خواهید بود که اجرای آن ها بستگی به نوع تکان دادن چوب دستیتان دارد. به عنوان مثال دستتان را به صورت دایره ای در هوا تکان داده و یک دیوار آتشین در اطراف خود ایجاد کنید و یا با حرکت رو به جلو آن باعث پرتاب گلوله های یخ به سوی دشمنان شوید. جادو در دنیای Sorcery اساسا فقط برای نابودی و کشتار اختراع نشده و موارد استفاده دیگری نیز خواهد داشت. به عنوان مثال شما قادر خواهید بود با اجرای یک طلسم ساده شبیه ریپیرو تمامی اشیا شکسته از جمله یک لیوان تا یک پل بسیار بزرگ را ترمیم کرده و به مسیر خود ادامه دهید. این قسمت از جادو اساس طراحی بسیاری از معما و پازل های بسیار جالب بازی است که بی تردید ساعت ها از وقت شما را برای حل آن به خود اختصاص خواهد داد. دنیای Sorcery سرشار از آیتم و معجون های بسیار متنوع و کارآمد است که یافتن همه آن ها علاوه بر سرگرم کننده بودن به افزایش قدرت های جادویی شما نیز منجر خواهد شد. شما در ابتدای کار بازی را با یک جادور کشاورز ساده که تنها قادر به اجرای چند طلسم ساده است آغاز خواهید کرد اما در ادامه و با یادگیری جادوهای مختلف به سبک بازی های نقش آفرینی تبدیل به یک جادوگر بسیار بزرگ خواهید شد که از نظر خطرناکی دست ملکه کابوس ها را نیز از پشت خواهد بست!

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

دانلود بازی Sorcery برای PS3 | تاپ 2دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Help

Download  لینک های دانلود 

دانلود دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود دانلود پارت ۲ : Direct Link

دانلود دانلود پارت ۳ : Direct Link

دانلود دانلود پارت ۴ : Direct Link

دانلود دانلود پارت ۵ : Direct Link

دانلود دانلود پارت ۶ : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: The Workshop

۲۱ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *