دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: Ps3

Street Fighter X Tekken | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 4.21 |

تاریخ انتشار دیتا: ۲۰۱۲/۰۳/۰۹
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن
نوع: بلوری کامل
زبان: ENG
نرم افزار: +CFW ۴٫۲۱
ایدی بازی : BLES01252
حجم فایل: ۱۳٫۲ GB

معرفی بازی :

سری بازی های Tekken و Street Fighter از جمله عناوین پرطرفدار سبک مبارزه ای هستند که میلیون ها بازیکن در سرتاسر دنیا، نسخه های مختلف آن ها را تجربه کرده اند. حال با در نظر گرفتن این موضوع، Street Fighter X Tekken یک بازی مبارزه ای بسیار عالی به حساب می آید که می تواند طرفداران این دو عنوان را به سمت خودش جذب کند. در بازی های مبارزه ای اولین چیزی که خودنمایی می کند لیست شخصیت های بازی است. خوشبختانه این بازی از این جهت بسیار پر بار است و از هر سری ۱۹ شخصیت به ارث برده است. نبردهای این بازی همانند دیگر Street Fighterها به صورت دو بعدی برگزار می شود. ولی همچون عنوان Marvel vs. Capcom 3 مبارزه ها دو به دو انجام می شوند، با این تفاوت که با شکست هر یک از مبارزین، بازی به اتمام می رسد. به دلیل این سبک مبارزه بازیکنان باید در انتخاب هر دو شخصیت کمال دقت را انجام دهند و در طول مبارزات با دقت بین آنها سوییچ کند. همچنین به بازی تعداد بسیار زیادی کمبوی جدید نیز اضافه شده است که بسیاری از این کمبوها دو نفری اجرا می شود.Super و Ultra کومبوها همچنان وجود دارند و برای بعضی از شخصیت ها تغییر پیدا کرده است. همچنین برای هر شخصیت، یکی از حرکات ویژه حالت شارژی دارد، یعنی با نگه داشتن دکمه های یک حرکت ویژه، آن حرکت یا قدرمندتر می شود یا به حرکتی پیشرفته تر و حتی Super یا Ultra کومبو تبدیل می شود.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

داستان بازی هم از این قرار است که مکعبی مرموز به نام پاندورا (Pandora) روی زمین فرود می آید. این مکعب که به یکباره در دنیا ظاهر شده، قدرت های خاصی دارد که کسی از آن ها با خبر نیست. اما چیزی که مشخص است، این موضوع است که این مکعب ناشناخته موجب می شود تا در اطرافش آشوب به پا شود و همه با هم مبارزه کنند. به همین دلیل شخصیت های دنیای Tekken و Street Fighter برای بدست آوردن پاندورا با هم مبارزه می کنند! داستان بازی چندان موضوع پیچیده ای نیست و برای اینکه این عنوان در واقع یک روند کاملاً جدید دارد، همه چیز خوب به نظر می رسد. برای انجام این بازی نیازی نیست که تاریخچه کلی سری بازی های Tekken و Street Fighter را بدانید. این بازی قرار است شما را با داستان ساده ای که دارد، سرگرم کند که به مقصودش هم رسیده است. گرافیک بازی دقیقاً همانند دیگر نسخه های این نسل Street Fighter و با همان استایل می باشد. البته تیم طراحی بازی بیکار نبوده اند و با طراحی بسیار خوب شخصیت های Tekken، آنها را جزئی از دنیای Street Fighter کرده اند و به بهترین نحو ممکن آنها را به دنیای مبارزات دو بعدی Street Fighter منتقل کرده اند. همچنین Stageهای بسیار زیبا و پویایی برای بازی طراحی شده که سه تای آنها دو طبقه هستند، یعنی پس از اتمام دور اول مبارزه، مبارزین به سطح بالاتر یا پایین تری از Stage خواهند رفت و مبارزه را ادامه می دهند. رنگ آمیزی های بسیار خوبی را در این بازی شاهد خواهید بود. تنوع رنگ ها بسیار زیاد است و به همین دلیل محیط های رنگارنگی را در بازی مشاهده می کنید. طراحی محیط های بازی و تنوع آن ها نیز در سطح خوبی قرار دارد و همه چیز آنقدر خوب طراحی شده که نظر شما را به سمت خودش جلب می کند.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Street Fighter X Tekken برای PS3 | تاپ 2 دانلود

information2 copy چند نکته در مورد فایل های فشرده :

۱٫ تمامی فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری می باشد که این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. این ویژگی باعث می شود اگر فایلی هنگام دانلود آسیب دید با استفاده از برنامه Winrar تعمیر کرد تا مشکل اکسترکت کردن حل شود.

۲٫ برای اکسترکت کردن فایل ها حتما باید اخرین ورژن برنامه Winrar نصب و کرک شده باشد در غیر اینصورت در اکسترکت کردن بعضی از فایل ها حتما با مشکل مواجه خواهید شد. 

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود پارت ۱ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۲ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۳ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۴ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۵ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۶ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۷ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۸ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۹ : Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۰:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۱:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۲:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۳:Direct Link

downloadدانلود پارت ۱۴:Direct Link

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده: Capcom, Namco

۱۲ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *