دسته بندی

دسته بندی: استراتژی

StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی StrongHold: The Legends + دوبله فارسی برای PC

نام بازی : StrongHold: The Legends

زبان : انگلیسی + فارسی

سال انتشار : 2006

سازنده : Firefly

بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC

سبک : استراتژیک

حجم بازی : 1.6 GB

نقد و برسی بازی :

StrongHold سری بازی های بسیار دوست داشتنی و خاطره انگیزی است که نسخه ابتدایی آن در سال 2001 توسط شرکت Firefly منتشر شد و در همان ابتدا موفقیت بسیار خوبی را برای خود رقم زد . در سال های 2003 و 2005 نسخه های دیگری از بازی ارائه شد که در سال 2005 با توجه به پیشرفت چشمگیر بازی موفق شد تا به یکی از بهترین بازی های استراتژیکی جهان تبدیل شود و امروزه با گذشت بیش از 7 سال همچنان به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژکی شناخته می شود . اما در سال 2006 با انتشار نسخه The Legends این بازی موفقیتی بیش از پیش به سمت این بازی امد و با اضافه شدن شخصیت های بسیار جدید و 2 گروه جدید کاربران بیشتری به سمت این بازی جلب شدند . در این بازی شما قادرید تا 3 گروه متفاوت را انتخاب کنید هر کدام از آن ها دارای قهرمان هایی ویژه و یگان هایی خاص با ویژگی های خاص خود هستند که در نبرد ها می توانند کمک بالایی به شما کنند . بسیاری از کاربران این نسخه بازی را به دلیل گرافیک مناسب و داشتن گروه های مختلف و حق انتخاب بیشتر ، بهترین نسخه انتشار یافته از این بازی می دانند .

برای دانلود و مشاهده تصاویری از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید …

تصاویری از محیط بازی :

StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود StrongHold: The Legends | تاپ 2 دانلود

technoratiقابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن :

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

آموزش استفاده از صدای دوبله فارسی :

ابتدا بازی را نصب کنید .

سپس فایل ها و پوشه های موجود در فایل دوبله فارسی را در محل نصب بازی و در پوشه FX جایگزین فایل ها و پوشه های اصلی کنید .

بهتر است از فایل های اصلی قبل از جایگزین شدن یک بک آپ تهیه کنید تا در صورتی که دوباره نیاز به زبان انگلیسی داشتید بتوانید با قرار دادن مجدد فایل های اصلی زبان بازی را به انگلیسی تغییر دهید .

 

Download لینک های دانلود

دانلود دانلود پارت 1 بازی : Direct Link

دانلود دانلود پارت 2 بازی : Direct Link

دانلود دانلود صدا های دوبله فارسی : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود
سازندهسازنده: Firefly

۳۰۵ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »