دسته بندی

تور قطر

دسته بندی: Ps3

Puppeteer Demo | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3

| قابل اجرا بر روی CFW 4.21 – CFW 4.41 – CFW 4.46 |

تاریخ انتشار:۲۰۱۳/۰۸/۲۳
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن
نوع: pkg
زبان: ENG
نرم افزار: CFW 4.46 , 4.41, 4.21
حجم فایل: ۵٫۷۳ GB

یکی از بازی های انحصاری جدیدی که برای PS3 در دست ساخت است، Puppeteer نام دارد و قرار است نسخه کامل این بازی در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳ منتشر شود. بازی درباره پسری بدون سر است! او یک قیچی جادویی را می دزد و به وسیله آن می تواند برای خود سرهای مختلف داشته باشد. او با این قیچی جادویی، می تواند سرها را ببرد و برای خود سر جدیدی بدست بیاورد. اگر شما بازی های اکشنی مانند Call of Duty را زیادی بازی کرده باشید، با بریدن سر مشکلی نخواهید داشت! البته این موضوع به این معنا نیست که بازی یک عنوان Hack and Slash با خشونت بسیار زیاد باشد. روند بازی کاملاً برعکس این موضوع است.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

Puppeteer یک عنوان پلتفرمر ۲D است که شما را در نقش یک پسر چوبی به نام کوتارو (Kutaro) قرار می دهد. او مجبور است که به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی در یک تئاتر کار کند و منتظر فرصتی است که بتواند روزی سر واقعی اش را از شخصیت منفی بازی یعنی Bear که کنترل او را بدست دارد، پس بگیرد. کوتارو روزگاری یک پسر واقعی بوده، اما Bear او را به یک عروسک چوبی خیمه شب بازی تبدیل کرده و سر او را نیز قطع کرده و در اختیار خودش دارد. شخصیت این بازی سرگذشتی برعکس پینوکیو دارد و از این نظر بازی جالبی به نظر می رسد، اما بدون سر بودن در این بازی چیز بدی به نظر نمی رسد. کوتارو می تواند از سرهای دیگری برای خود استفاه کند که به او خصوصیت های رفتاری جدیدی می دهند. البته همان طور که گفته شد، این سرها، سر واقعی او نیستند و به همین دلیل کوتارو محدودیت هایی برای استفاده از آن ها دارد. اما هر سری را که فکر کنید (از سر عنکبوت گرفته تا همبرگر و هر چیز دیگری که در بازی وجود دارند)، کوتارو می تواند به عنوان سر خودش استفاده کند. استفاده از سرها به المانی در گیم پلی بازی تبدیل شده و هر کدام از آن ها راه حلی برای پشت سر گذاشتن معماهای بازی خواهند بود. به طور مثال، داشتن سر عنکبوت باعث می شود که شما بتوانید به قسمت های پنهان بازی بروید که در زیر تارهای عنکبوت پنهان شده اند. اگر کوتارو از یک چاقو به عنوان سر خودش استفاده کند، می تواند برخی از قسمت های بازی را ببرد.

تصاویر محیط بازی :

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود دمو بازی Puppeteer برای PS3 | تاپ 2 دانلود

راهنمای نصب :

بعد ار دانلود فایل اصلی بازی را با استفاده از روش این پست به هارد داخلی کپی کنید و بعد از طریق install pakage نصب کنید حال کسانی که روی فریمور ۴٫۴۰ به بالا هستند نیاز به نصب هیچ گونه فیکسی ندارند و فقط کسانی که روی ۴٫۲۱ و ۴٫۳۰ هستند باید فیکس رو نصب کنند.

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

۵۲ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *