دسته بندی

دسته بندی: آندروید

IMDb | تاپ2دانلود

دانلود نرم افزار رسمی IMDb v4.3.0.104300210 اندروید

|در استفاده از این نرم افزار نیازی به گذراز تحریم نخواهد بود|

نوع : فیلم و رسانه

ورژن : 4.3.0.104300210

حجم : 4مگ

اندروید :2.2 وبالاتر

توضیحات نرم افزار :

سایت imdb بهترین و بزرگترین سایت تحلیل و بررسی فیلم در سراسر دنیاست. این سایت سراغاز بسیار جالبی دارد. در این سایت تمامی فیلمهای دنیا مورد بررسی قرار میگیرند. همچنین این سایت دارای 250 فیلم برتر میباشد که 250 فیلم برتر دنیا در ان قرارداده میشود.هم اکنون نرم افزار اندرویدی این سایت هم انتشاریافته است و علاقه مندان نیز میتوانند با استفاده از این نرم افزار وارد دنیای فیلم شوند. اما در کشور ایران به لطف دولت خدمتگذار این سایت تحریم نیست ولی قسمتی از ان تحریم میباشد که در ادامه مطلب کمی در مورد ان توضیح میدهیم و همچنان میتوانید این نرم افزار را در ادامه مطلب سایت تاپ2دانلود دانلود و استفاده نمایید.

جهت دانلود نرم افزارو خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

تصاویر نرم افزار : 

 

IMDb برای اندروید | تاپ2دانلودIMDb برای اندروید | تاپ2دانلود

 

information2 copy قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

 

اموزش :

فایل apk را از تاپ۲دانلود دانلود کنید

نکته مهم : طبق تستی که بر روی نرم افزار ایجاد شد فهمیدیم که نرم افزار بدون گذر از تحریم نیز کار میکند اما تنها مشکل ان این است که عکس ها و… ان ف ی ل ت ر هستند و باید برای استفاده خوب و مفید از گذر از تحریم استفاده کنید.

* در صورت لزوم  نرم افزار توسط بخش اندروید تاپ۲دانلود تست خواهد شد.

 

 

 

icon-download  لینک های دانلود

downloadدانلود فایل  APK.  معمولی  با لینک مستقیم : Direct Link 

ObjectDock111 منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

house2سازنده:imdb

۲۳ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »