دسته بندی

دسته بندی: آندروید

top2download

دانلود نرم افزار Rocket Music Player Premium v2.6.6.4 برای اندروید | تاپ 2 دانلود

دانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید

نوع نرم افزار: کیبرد

ورژن: 2.0.8.6

زبان: eng

ورژن سیستم عامل: اندروید ۲٫۱ و بالاتر

حجم فایل: 8 MB

اطلاعات برنامه :

صفحه کلید هوشمند با توانای پیش بینی و تصحیح کلمات و آموزش خودکار با قابلیت شخصی سازی پوسته برنامه . در این برنامه بیش از 35 طرح برای تمام سلایق قرار گرفته است . پیش بینی متن های انگلیسی و توانایی اضافه کردن  زبان اسپانیایی و آلمانی و ایتالیایی و عربی و روسی و ده ها زبان دیگر . این برنامه بوسیله سیستم کلاد یا ابری کلمات را پیش بینی میکند و زمانی که اتصال به اینترنت قطع است و یا سرعت آن کند است بر اساس کلماتی که در دستگاه ذخیره شده اند پیش بینی را انجام میدهد . این صفحه کلید بطور منحصر بفردی سبک نوشتن را به شما میاموزد .

جهت دانلود برنامه و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط برنامه :

دانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلوددانلود نرم افزار Ai.Type Keyboard Plus v2.0.8.6 برای اندروید | تاپ 2 دانلود

قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار تاپ ۲ دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

Download  لینک های دانلود

 دانلود دانلود از لینک مستقیم : Direct Link 

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازندهسازنده: –

۰ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنیدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Translate this site to your language »