دسته بندی

تور قطر

visual studio

ویژوال استودیو Visual Studio

Visual Studio یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) از مایکروسافت است. این برنامه برای برنامه های کامپیوتری و همچنین وب سایت ها، برنامه های وب، خدمات وب و برنامه های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد. ویژوال استودیو از سیستم عامل های توسعه نرم افزاری مایکروسافت مانند API ویندوز، فرم های ویندوز، ویندوز ارائه پایه، فروشگاه ویندوز و مایکروسافت سیلورلایت استفاده می کند.

Visual Studio شامل یک ویرایشگر کد است که از IntelliSense پشتیبانی می کند (کامپوننت تکمیل کد) و همچنین refactoring کد. اشکالزدایی یکپارچه هم به عنوان یک اشکال زدایی در سطح منبع و هم اشکال زدایی سطح دستگاه کار می کند. دیگر ابزارهای ساخته شده عبارتند از کد نمایه سازی، طراح قالب برای ساخت برنامه های کاربردی GUI، طراح وب، طراح کلاس، و طراح پایگاه داده. میتوان با نصب پلاگین های مختلف قابلیت هر سطح را افزایش داد، از جمله افزودن پشتیبانی از سیستم های کنترل منبع (مانند Subversion) و اضافه کردن مجموعه ابزارهای جدید مانند ویراستاران و طراحان بصری برای زبان های خاص  یا مجموعه ابزار برای جنبه های دیگر چرخه عمر توسعه نرم افزار مانند مشتری Team Foundation Server: Team Explorer

Visual Studio از ۳۶ زبان مختلف برنامه نویسی پشتیبانی می کند و به ویرایشگر کد و اشکال زدایی اجازه می دهد تا (تقریبا هر زبان برنامه نویسی) را پشتیبانی کند و سرویس خاصی را ارائه دهد. زبان های داخلی شامل C، C ++، C ++ / CLI، ویژوال بیسیکNET، C #، F #، JavaScript، TypeScript، XML، XSLT، HTML و CSS. پشتیبانی از زبان های دیگر مانند پایتون، Ruby، Node.js، و M در میان دیگران از طریق پلاگین ها قابل دسترسی می باشد. جاوا (و J #) در گذشته پشتیبانی می شد.

علاوه بر ویژگی های ارائه شده توسط نسخه حرفه ای، نسخه Enterprise مجموعه جدیدی از توسعه نرم افزار، توسعه پایگاه داده، همکاری، متریک، معماری، تست و گزارش ابزار فراهم می کند.

ویژگی های اصلی نرم افزار Visual Studio :

  • برنامه ریزی با سرعت
  • ابزار و خدمات برای پروژه های هر اندازه یا پیچیدگی
  • پشتیبانی از انواع زبان های برنامه نویسی C #، Visual Basic، C ++، Python، Node.js و HTML / JavaScript
  • اشکال زدایی پیشرفته، پروفایل، آزمایش خودکار و دستی
  • DevOps با استقرار خودکار و نظارت مستمر
  • و …

راهنمای نصب و کرک Visual Studio :

کلیپ آموزشی در پایین صفحه موجود می باشد.

توجه داشته باشید بعد از نصب Visual Studio آن را آپدیت نکنید.

Visual Studio لینک های دانلود

Visual Studio دانلود نسخه (Enterprise) : Direct Link

Visual Studio منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

Visual Studio سازنده : Microsoft

۰ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *